Google’dan içerik silme

Google’dan İçerik Silme

Google’den içerik silme nedir?

Google arama motoru üzerinde hakkınız da çıkan kötü ve olumsuz içeriklerin kaldırılması amacıyla yapılan ve günümüz de itibar yönetimi adı altında yapılan çalışmalar olarak adlandırılabilmektedir. Google arama motoru dünya da en iyisi olduğu kanıtlamış ve sizlere en iyi bir şekilde hizmet vermek için birçok olanak sağlamıştır.

Google milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği etmesiyle birlikte dünyanın her noktasına kesintisiz bir şekilde hizmet verebilmektedir. Bu hizmet insanoğlunun hayatını kolaylaştırmış ve birçok iş kaynağını da hizmete sunmuştur. Dünyanin en iyi arama motoru Google oldukça yüksek bir hisseye sahip olduğundan dolay en çok gelir elde eden şirketlerden biri halindedir. Bu internet kullanımın artmasıyla birlikte sizlere birçok avantajı da beraberinde getirmiştir. Artık insanlar istediği bilgiyi istediği bir şekilde özgür bir kısıtlama olmadan paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü hakkınız da kötü içerikler de paylaşılabilmektedir.Google’dan içerik silme işlemi sayesinde Google üzerinden hakkınız da paylaşılan olumsuz ve itibarınız zedelemeye yönelik içeriklerin erişimini kapatabiliyoruz ve size her türlü memnuniyeti sağlamak asıl amacımızdır.

İtibar yönetimi günümüz de sektörlerin en çok önem verdiği çalışmalar olarak adlandırılabilir. Bir şirketin itibari o şirketin değerini ve vizyonunu açığa çıkarır. Bu durumda itibari zedelenen bir şirketin hem müşteri kaybı hem de maddi, manevi bakımdan zarara uğrayabilirsiniz. Bu çalışmalar doğrultusun da size her türlü olanağı sağlamaktayız ve mağduriyetinizi gidermek için professional bir çalışma ile olumlu sonuca kısa bir sürece varmaktayız. Google’dan içerik silme işlemimiz yasal bir süreci kapsar ve süreç içerisin de her türlü desteği vermekteyiz. Bu süreç her ne kadar kolay olmasa da uzun bir zaman sürecini de kapsayabilmektedir. Bu zaman sürecini en iyi şekilde değerlendirerek ve en iyi sonuçlara varabilmekteyiz. İtibar yönetimi çalışmaları günümüz de oldukça yüksek bir kullanım göstermiş ve her şirketin ya da ünlü bir kişinin itibarını zedeleyecek durumlardan kurtarmaktayız. Hakkınız da paylaşılacak bir kötü içeriğin, geniş kapsamlı bu internet ağında çok hızlı bir şekilde yayılabilmekte ve kısa bir zaman dilimi içerisinde değerinizi kaybedebilir, ayrıca da müşterilerin sizin hakkınız da kötü yorumlar ve farklı düşünceler sunabilir. Google’dan içerik silme işlemi sayesin de hakkınızda ki kötü içerikleri ortadan kaldırıyoruz ve size büyük bir refah kaynağı sağlamaktayız. Ankebut Mühendislik olarak sizlere en iyi çalışmaları ve en iyi sonuçları sunmak bizim asıl amacımızdır. Türkiye’nin her noktasına kesintisiz hizmet vererek, mağdur kişilerin memnuniyeti sağlayıp hakkın da çıkan her türlü kötüleme amaçlı içerikleri yasal işlemler doğrultusun da kaldırmaktayız.

 

Bizi Seçen Müşterilerimiz