Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma – Ankebut Group International

Sahte sosyal medya hesabı kapatma, bilgi ve rızanız dışında adınıza açılan sosyal medya hesapları ile bu hesaplarda yer alan gerçek dışı bilgi ve size ait olmayan görsellerin ortadan kaldırılması ve hesabın tamamen iptal edilmesi için gerçekleştirilen teknik bir işlemdir. Sahte sosyal medya hesabı kapatma işlemi, kötü niyetli internet kullanımlarından kurtulmak için geliştirilen bir bilişim uygulamasıdır.

Bir insanın kendisi ile ilgili asılsız bilgi ve içeriğe sahip bir sosyal medya hesabı ile tanınması yıpratıcıdır. Çoğu zaman bize kızgın biri tarafından yapılan “fake” sosyal medya hesabı açma işi, bazen de çıkar amaçlı faaliyet gösteren web siteleri tarafından gerçekleştirilir. Sebebi veya faili kim olursa olsun, sahte sosyal medya hesabı kişinin maddi ve manevi varlığına zarar verecek, sosyal açıdan küçük düşürecek, aile hayatını etkileyecek kadar ciddi sonuçlara sebep olabilir.

Sahte Sosyal Medya Hesabı Kapatma

Tarafımızdan açılan sosyal medya hesaplarının büyük kısmını istediğimiz zaman internet üzerinden kapatabiliyoruz. Kapatamadığımız uygulamalar için de ilgili site ile iletişime geçerek iptal ve kapatma sağlamak mümkün. Ancak başkası tarafından bizim adımıza açılan sahte sosyal medya hesabını kapatma işi amatör biri için çok zordur. Çünkü sahte sosyal medya hesabını kapatmak için hesaba ilişkin bilgilere sahip olmamız gerekir. Eğer bu bilgiler yoksa işin bilişim profesyonelleri tarafından yapılmasından başka bir seçenek yoktur.

Diğer taraftan yasal bir çözüm bulmak amacıyla başvurduğumuz yollardan sonuç almak ya yıllar alır yada mümkün olmaz. Böyle bir durumda yapılması gereken en doğru şey işi uzmanına havale etmektir. Sahte sosyal medya hesabı kapatma hizmeti veren firmamızın uygulamaları sayesinde birkaç dakika içinde sahte sosyal medya hesabından kurtulabilir hatta delil ve teknik verileri elde edebilirsiniz. Kullanılan çeşitli yöntem ve uygun altyapı sayesinde sahte sosyal medya hesabınız kapatılacak, siz de bu durumun can sıkıcı sonuçlarından kurtulmuş olacaksınız.

Sahte hesapların sizi üzmesine ve hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Ankebut Bilişim olarak size sahte sosyal medya hesabı kapatma konusunda kalıcı, teknik, hızlı ve kapsamlı hizmet vermek için buradayız.

Bizi Seçen Müşterilerimiz