Prensiplerimiz


Prensiplerimiz – Ankebut Group International


  • Gerçeklerden ödün vermemek
  • Kalite anlayışı ve profesyonel yaklaşım
  • Sonuç odaklı ve çözüm garantili çalışma
  • Sınırsız ve kesintisiz hizmet

Her firmanın kendine özgü prensipleri, davranışları, çalışma stili, hizmete yaklaşımları ve iş anlayışı vardır. Ankebut Group International ekibi olarak dünya genelinde ve yurdumuz üzerinde yapmış olduğumuz hizmetlerde benimsediğimiz, sahip çıktığımız, olmazsa olmaz dediğimiz ve disiplinli bir düzende aşina olduğumuz temel değerleri bu makalemiz içerisinde en ufak ayrıntılarına kadar açıklıyoruz. Firmamız tarafından müşterilerine sergilenen bütün tutumlar ve davranış biçimleri ayrıntılı bir şekilde anlatılacaktır. Bizi daha iyi ve yakından tanıyabilmek için makalemizi inceleyebilir ve web sayfamız üzerinde paylaşmış olduğumuz diğer makalelere de göz geçirebilirsiniz. Ankebut Group International profesyonel anlamda hizmet veren bilişim firmasıdır…


Gerçeklerden Ödün Vermemek

Ankebut Group International  ekibi hiç bir zaman doğrulardan, adaletten ve gerçeklerden ödün vermez. Haksızlığa göz yummaz. İşimizin bir gereksinimi olan adalet anlayışını bütün benliğimizle kabul etmekte ve korumaktayız. Çalışma başlatacağımız bütün bilişim hizmetlerinde tarafsız yaklaşım sergileyerek gerçeklerden yana oluruz. Hiç bir zaman çıkarları için çalışan ve sadece kendi menfaatlerini gözeten insanlarla birlikte aynı safta hareket etmedik. Adaletin her zaman yanındayız ve doğruluktan hiç bir zaman şaşmayız. Yapacağımız bütün işlemlerde sürecin hukuki boyutunu araştırır ve yasalara uygun olacak şekilde düzenlemeler yaparız. Bilişim konusunda yapılan bütün suçların peşine düşmekteyiz ve elimizden geldiğinin en iyisini internet ortamında gerçekleştirmekteyiz. Firmamız içerisinde bulunmuş olduğu internet dünyasının kurallarına uygun olacak şekilde çalışmalar gerçekleştirir ve her defasında bu kurallara insanlar tarafından da uyulmasını sağlar. Özellikle itibar yönetimi konusunda işlenen suçlara dikkat çekerek çalışmalar gerçekleştiririz. Kişiler veya kurumlar hakkında ortaya atılan yalan haberlerin peşine düşer ve adeletin her defasında yerini bulmasını sağlarız. Yapmış olduğumuz itibar yönetimi çalışmalarının hepsinde suçluların IP numaralarını tespit eder ve bu suçları işleyenleri bir bir ortaya çıkartırız. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmaların referanslarını incelediğinizde gerçekten sizlerde firmamıza hak vereceksiniz. Alanında uzman çalışanlarımız dünya standartlarının üstünde bilişim bilgilerine sahiptirler. Sanal korsan diye tabir edilen insanların işlemiş oldukları ortaya çıkartacak kadar bilgi birikimine sahipdir. Firmamız tarafından dünya genelinden toplanan mühendislerin hepsi anlaşmış olduğumuz müşterilerimize kesintisiz hizmet verecek ve içerisinde bulunmuş oldukları durumlardan zararsız bir şekilde sıyrılmasını sağlayacaklardır. Bu sayede birlikte çalışmalar yürütmüş olduğumuz iş adamları veya kurumlar itibarlarını eski düzenine getirebileceklerdir. Eğer sizlerinde başına böyle bir durum geldiyse hiç zaman kaybetmeden içerisinde bulunmuş olduğunuz durumu bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizlerden talep ettiğiniz hizmet en kısa süreler içerisinde yerine getirelecektir.


Kalite Anlayışı ve Profesyonel Yaklaşım

Firmamız çalışma yaptığı iş adamlarının, şirketlerin, kurumların, kuruluşların ve kendinin kalitesinden ve profesyonelliğinden medyaya, basına veya herhangi bir 3. kişiye karşı hiç bir zaman ödün vermez. Bilişim dünyasının bilir kişisi olarak profesyonelliğimizi yaptığımız çalışmalara yansıtır ve disiplinimizi her alanda sonuna kadar koruruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda ve vermiş olduğumuz her hizmette iş aşkımızı görebilir, Türkiye’de bilişim alanında tek ve dünyada sözü geçen firmalar arasında yer aldığımızı anlayabilirsiniz. Benimsediğimiz kalite anlayışını ayrım gözetmeksizin her çalışmamızda uygular ve yaptığımız bütün bilişim hizmetlerine yansıtırız. Kalite denildiği zaman Türkiye’de ilk akla gelen bilişim firması olmak bizler için gerçekten onur ve gurur verici bir şeydir. Firmamız yapmış olduğu çalışma prensipleri sayesinde bu ünvanını her alanda korumaya devam edecek ve uzun yıllar boyunca bu alanda kendini geliştirecektir. İnsanların talepte bulunmuş oldukları bütün bilişim çalışmalarını kusursuz, nizami ve profesyonel bir şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. Ve her geçen gün kalite anlayışımızı da yükselteceğiz. Firmamız tarafından oluşturulan bütün içeriklerde ve çalışmalarda ne kadar geniş düşündüğümüzü görebilir ve çalışma yaptığımız işlere ne kadar özenli yaklaştığımızı anlayabilirsiniz. Yaklaşımlarımız sayesinde insanlar taleplerde bulunmuş oldukları bütün çalışmalarda istedikleri performansları elde edebilecekler ve bizlerin yanından her zaman mutlu bir şekilde ayrılacaktır. Firmamızın benimsediği prensipler böylesine geniş bir kalite anlayışını da beraberinde getirmektedir. Çalışmalarımızın hepisini yakından takip edebilir, bütün hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz şekilde çalışmalarımızdan faydalanmak için bizlere taleplerde bulunabilirsiniz. 


Sonuç Odaklı ve Çözüm Garantili Çalışma

Ankebut Group International olarak insanlara sunmuş olduğumuz bütün profesyonel bilişim hizmetlerinde, çalışmalarımıza başlamadan müşterilerimize kesin sonuç ve çözüm garantisi sözü veririz. Firmamız profesyonel anlamda yaptığı internet çalışmaları sayesinde bütün bilişim konularına hakim, alt yapısı sağlam, kendini global bazda ispatlamış ve dünya standartlarına uygun bilgi kapasitesine sahip uzman bilişim insanlarıyla birlikte hareket etmekte ve iş ortaklığı yapmaktadır. Firmamız bilişim sektöründe geçirdiği uzun yıllar boyunca, topladığı bilgi birikimleri dahilinde hiç bir korku ve endişe duymadan müşterilerine çözüm garantisinin ve kesin sonuç alınacağının sözünü verebilir. Bunun özünde başarı, disiplin, çalışma prensipleri ve çeşitli alanlarda elde ettiğimiz profesyonel bilgiler yatmaktadır. Bilişim alanında yapacak olduğumuz çeşitli hizmetler dahilinde anlaşmış olduğumuz müşterilere uygun çalışma planları oluşturulmakta ve müşterilerimize en yatkın olan iş anlayışı sergilenmektedir. Firmamız tarafından yapılacak olan çalışmaların hepsinde müşterilerimizin içerisinde bulundukları durumdan hiç zarar görmeden nasıl çıkacakları hesaplanır ve bu tarza yönelik çalışmalar özenli bir şekilde gerçekleştirilir. Bilişim uzmanlarımız tarafından başlatılan çalışmalardan %100 verim alabilir ve istediğiniz şekilde internetten fayda görebilirsiniz. Yapmış olduğumuz itibar yönetimi çalışmalarında müşterilerimizin karalanan isimlerinin nasıl düzeleceğini anlatmakta ve anlattığımız yönde çalışmaları kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.


Sınırsız ve Kesintisiz Hizmet

Firmamızın kesintisiz çalışan kendi alanında uzmanlaşmış bilişim personelleri sayesinde müşterilerimiz tarafından alınan hizmetleri en kısa sürede profesyonel ve kaliteli bir biçimde yerine getiririz. Firmamız çalışmasını başlattığı hizmette kalite, güven ve standardın üstünde bir hız sunabilmek için, firma olarak 7/24 prensibini benimsemektedir. Çalışması başlatılan herhangi bir bilişim sürecinde söz verdiğimiz güne kadar, 7 gün 24 saat kesintisiz çalışma yapılır. Ankebut Group International çalışanları dünya genelinden ve bilişim alanında uzman olan kişilerden seçilmektedir. Başlatacağımız bütün çalışmalar dev kadro tarafından tek tek incelenecek ve projelerde çok sayıda kişinin fikri alınacaktır. Bu sayede ulaşacak olduğumuz çözüme tek kanal ve yoldan değilde çeşitli farklı yol planlarından ulaşırız. Firmamız bilişim alanında ki vermiş olduğu hizmetlerinde müşterilerine farklı yol planları sunmaktadır ve birlikte çalışma yürütmüş olduğumuz müşterilerimiz bu yol planları içerisinden kendine en uygun olanı seçmektedir. Günümüzde yapılan çoğu yanlış çalışma prensibine karşı şiddetli bir şekilde tavır aldık ve müşterilerimizin üzerine atılan iftiraları sıfırlamak için elimizden geldiğinden çok çalışacağız. Hizmetlerimiz sayesinde kurum veya kuruluşlar zedelenmiş olan itibarlarını eski günlerde ki gibi tekrardan düzeltebilir. İnternet dünyası çok kullanışlı olduğu için insanlar tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. İnternete yüklenen çoğu haber yalan veya doğru olduğu hiç fark etmez çok kısa süreler içerisinde geniş bir kitleye ulaşabilir. Eğer sizlerde böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız firmamızın vermiş olduğu sınırsız ve kesintisiz hizmetlerden faydalanabilir ve adınıza düzenlenen kötü içerikli haberleri ortadan kaldırabilirsiniz.