Viral Filmi

Viral Filmi

Viral Filmi – Ankebut Group International

Viral filmi, internet aracılığı ile hazırlanan bir videonun çeşitli ağlar ve hesaplar sayesinde elden ele geçmesi anlamına gelen bir internet deyimidir. İnternete yüklenen bir videonun kısa zaman içinde çok sayıda insana ulaşması yani bir çeşit virüs gibi yayılması sebebiyle viral filmi ismini alan bu yöntem sayesinde son yıllarda Dünya çok sayıda yeni yetenek kazanmıştır.

Bir veya birkaç internet sitesine yüklenen video sayesinde tüm Dünyada hiç tanımadıkları insanlar tarafından izlenme şansı sağlayan viral filmi, yetenek ve eserlerin kitlelere ulaştırılması bakımından etkili bir reklam yöntemi haline gelmiştir. Özellikle gençler ve amatör sanatçılar tarafından tercih edilen bu tanıtım ve reklam yöntemi için önemli olan husus doğru mecrada yayınlamanın yanında belli bir dağıtım potansiyeline sahip olmaktır. Yani tercih ettiğiniz veya milyonlarca abonesi bulunan bir video paylaşım sitesine yükleme yapsanız dahi, eğer yayılmasını sağlayacak kadar kişi tanımıyorsanız, belirlediğiniz hedefe ulaşmanız çok zor olacaktır.

Viral Filmi

Viral filmi hizmeti, video paylaşımı için doğru web sitelerini belirlemek, videonun o sitelerde yer almasını sağlamak, site üyeleri arasında hızla paylaşılması için gerekli kişi topluluğunu oluşturmak şeklinde verilir. Ayrıca çeşitli web ve video paylaşım sitelerinde çalışmanıza ilişkin tanıtım filmlerinin veya videonuzun tamamının reklam olarak yer almasının sağlanması da viral filmi hizmeti kapsamındaki uygulamalarımızdandır.

Viral filmi işi yapan bir firma olarak, sistemimizde yer alan video paylaşım siteleri arasından videonuz için en uygun olanların belirlenmesi, videonuzun o sitelerde yayınlanması, site üyelerine videonuzun gönderilmesi işlerinin tamamını biz yapıyoruz. Video paylaşım sitelerinde oluşturduğumuz özel kişi listelerimiz aracılığı ile videonuzun birkaç saat içinde yüzbinlerce kişiye ulaşmasını gerçekleştiriyoruz. Hazırladığınız ve çok sayıda kişiye ulaştırmak istediğiniz videolarınız için günlerce bilgisayar başında uğraşmanıza ve beklemenize gerek kalmadan kısa süre içinde hedeflediğinizden çok daha fazla kişi tarafından seyredilmesini sağlamak sandığınız kadar zor bir iş değil. Yapmanız gereken profesyonel yardım ve danışmanlık hizmeti almak.

Ankebut Bilişim olarak işimiz, hayallerinizi gerçekleştirmeniz ve sesinizi tüm Dünyaya duyurabilmeniz için tıpkı bir menajer gibi çalışarak hedefe varmanızda size yardımcı olmak.

Bizi Seçen Müşterilerimiz