Hakkımızda

Hakkımızda – Ankebut Group International

Bilişim sektöründe 2004’den beri hizmet veren, Ankebut Group International her geçen gün ustalaşmış  ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir.Temel prensibi müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır. Sürekli değişen ve gelişen pazarda Ankebut Group International, sektörün ihtiyaçlarını çözümleyerek her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır.İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların değişime adapte olup ve bu süreci yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Bunu yaparken de işletmelerin karşılaşacağı maliyeti minimum, karşılaşacağı süre dilimini de en aza çekmeye özen göstermektedir.

Ankebut Group International, profesyonel ekip ve ekibini her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca çalışanlarını sistematik olarak mesleki ve, kişisel anlamda eğitimlere tabi tutmaktadır.

Vizyonumuz
Bilişim teknolijilerin de yılların verdiği bilgi birikimini ustalaşmış hizmet anlayışıyla harmanlayarak, kurum ve kurumlara en iyi çözümü sunmak. Sürekli değişen ve gelişen sektör oyuncularına en iyiyi ve kaliteyi sunmak için rakipleri arasında bilinirliğini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz
Yenilikçi ve müşteri odaklı anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışı sektörlerdeki ihtiyaçlara en iyi çözümleri sunarak, teknoloji ve bildirişimi en etkin kullanıp, müşterimize kurumsal kimlik kazanmıştırrmak. STANDARTLARIMIZ

Müşteri Odaklı
Müşterimizin sektörünü iyi çözümleme ederek ona en uygun gelebilecek çözümü üretmeye çalışırız. Alan kişi memnuniyetini sağlamak için her türlü çabayı gösteririz.

Fiyat Politikamız
Sektörlerin farklı gereksinimlarına göre oluşturduğumuz standart ve şeffaf fiyat politikamızla her müşterimize aynı fiyat yaklaşımını sergileriz.

Estetik
Tasarımlarımızı estetik bir görüş açısıyla harmanlayarak hedef kitleyle bütünleştirmek.

Disiplin, Sorumluluk, İş Anlayışı
Her müşterimize aynı disiplin ve iş anlayışı ile yaklaşarak onlara daha yakın, düşüncelere saygılı, toplumsal mesuliyet bilincine haiz yaklaşım sergilemek.

Yaratıcılık
Her müşterimizin sektörde farklılık yaratması için teknolojiyi, tasarımı en iyi kullanarak hizmet vermek.

Sürecin Her Safhasında
Hizmet verdiğimiz müşterimize sürekli bir birliktelik ve gelişimiyle yola devam etmek.

Strateji
Yürüttüğümüz projeleri mükemmele ulaştırmak. Orta ve uzun solukta iyi başarılara imza atmak.