Dizi / Film / Albüm Telif Hakkı Korunması

Dizi / Film / Albüm Telif Hakkı Korunması

Dizi / Film / Albüm Telif Hakkı Korunması – Ankebut Group International

Dizi / film / albüm telif hakkı korunması, gerek internet ortamında gerekse diğer ortamlarda son derece önemlidir. Ankebut Bilişim, internet üzerinden yayınlanan diziler, filmler ve albümlerin telif hakkını DMCA kapsamı ile korumaktadır. Bilindiği gibi teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişmekte, buna paralel olarak internet kullanıcıları da artmaktadır. Bu bağlamda da internet kullanımı ile ilgili ihlaller de fazlalaşmaktadır. İnternet ihlalleri ile ilgili en büyük sorunu da dizi, film ve müzik sektörü yaşamaktadır. Filmler, gösterime girdikten birkaç gün sonra, kimi zaman da aynı gün internetteki korsan siteler üzerinden yayınlanmaktadır. Bu da sinema sektörüne ağır bir darbe indirmekte, yapımcılar büyük maddi zarara uğramaktadır.

Dizi / Film / Albüm Telif Hakkı Korunması

İnternetin hızına yetişmek mümkün değildir. Ancak dizi / film /albüm telif hakkı korunması, Ankebut Bilişim ile son derece kolaydır. DMCA koruma uygulaması ile tüm eserlerin internet ortamında yayılması Ankebut Bilişim ile önlenmektedir. Bu uygulama sayesinde telif yasası ile koruma altına alınan eserlerin izinsiz olarak yayınlanması, bunları yayınlayan internet sitelerinin arama motorlarında görülmesi, kopya içeriğin tamamen kaldırılması, hukuki süreçlerin başlaması söz konusu olmaktadır. Ankebut Bilişim, tüm bu işlemleri hak sahipleri adına takip etmekte ve içerikleri izinsiz olarak yayınlayan internet sitelerinin ilgili sayfalarına erişiminin engellenmesini sağlamaktadır. Ankebut Bilişim olarak, dizi, film ve albüm telif haklarını korumakta, web sayfalarında yayınlanması önlemekteyiz.

Ankebut Bilişim, film ve dizilerin korsan bir şekilde yayınlanmasını önlemek için anında işlemleri başlatmaktadır. Bu sayede meydana gelecek ekonomik zarar minimum seviyeye inmektedir. Dizi / film /albüm telif hakkı korunması kapsamında içerikleri izinsiz yayınlayan web sitelerindeki tüm eserlerin tespiti yapan şirketimiz, bu içeriklerin kaldırılmasını sağlamaktadır. İnternet ortamında yayınlanan bir içeriğin kopyalanıp kopyalanmadığının anlaşılması normal şartlarda zaman almaktadır. Oysa DMCA kapsamında böyle bir olumsuz durumun anında tespit edilmesi mümkündür. Ankebut Bilişim, tüm web sitelerini program üzerinden tarayarak kopya içerikleri tespit etmekte, tüm kopya içeriklerin engellenmesini sağlamaktadır. Ankebut Bilişim’in sahip olduğu sistem sayesinde telif hakkı ihlallerine anında müdahale edebilmektedir. Böylece kişi ya da kurumların telif hakları korunabilmektedir.

Bizi Seçen Müşterilerimiz