İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama – Ankebut Group International

En etkin dijital pazarlama kolları içinde içerik pazarlama gelmektedir. Arama motorları için her ne kadar reklam yapsanız da içerik yönetimi daha önemli bir yer teşkil etmektedir. Çünkü arama motorları siteniz içindeki içeriklerle beslenmektedir. Bu şekilde kullanıcılarına daha faydalı olmaktadır. Bu sebeple müşterilerine fayda sağlayan web siteleri arama motorları için daha önemlidir. Ne satarsanız satın, bu ürün veya hizmet ile ilgili web sitenizde içerik paylaşırsanız şayet o kadar başarılı olacaksınız. Zamanın kıymetli olduğu günümüzde teknolojide bu kadar gelişmişken kullanıcılar kendilerine fayda sağlayacağını hissetiği dikkat çeken içeriklere yoğunlaşmaktadır. Bunun dışındaki sitelerin ise bu rekabette ismi bile geçmemektedir. İçerik pazarlaması yapabilmek için öncelikle hedef kitlenizi ve buna bağlı olarak bu hedef kitlenin ilgilenebileceği içerik başlıklarını doğru bir şekilde çıkartabilmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise bu içerik başlıkları doğrultusunda içerik çalışması yapmanız gerekmekte. Bu içerik sadece yazı değildir, bununla birlikte paylaşılan bir görsel hatta etkili bir video işinizi daha çok kolaylaştıracaktır.

İçerik Pazarlama

İçerik pazarlama içinde aynı zamanda forumlar ve bloglarda yer almaktadır. Aynı zamanda site içinde yapacağınız anketler, soru ve yorum alanları da önemli çalışmalar arasında yer almaktadır. Bu şekilde müşterilerinizi de markanızın bir parçası haline getirmektesiniz. Müşterisinin isteklerini iyi bir şekilde anlayan markalar her zaman kazançlı çıkacaklardır. Müşterileriniz web sitenizi bir şekilde bulabilir. Önemli olan gelen bu müşterilerinizi sitenizde uzun süre tutabilmek ve bir daha ziyaret etmelerini sağlamaktır. Eğer sitenizdeki içerikler müşterilerinizin dikkati çekmez ve aradıklarını bulamazlar ise bir daha sizin sitenizi ziyaret etmeyecekleri gibi forumlarda vs yerlerde web sitenizi kötüleyebilirler.

 

Ankebut Mühendislik olarak içerik pazarlama konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Sizleri başarıya götürecek her alanda gücümüzü son noktasına kadar kullanmaktayız. Biz işlerimizde empati yaparak , bizim için müşterilerimiz ne kadar kıymetliyse sizler içinde aynı şekilde kıymetli olduğunu bilmekteyiz. Bu sebeple tüm çalışmalarımızda aynı hassasiyeti göstermekteyiz. İçerik pazarlaması yaparken müşteri kitlenizi etkileyecek onlarda aidatlık duygusu yaratacak metaryeller kullanmaktayız. Bu şekilde markanız müşterilerinize satış yapan bir yer değil aynı zamanda onlara değer veren bir kimliğe bürünmektedir. Müşterilerinizin de tam olarak aradığı budur.

Bizi Seçen Müşterilerimiz