Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama – Ankebut Group International

Teknoloji her gün biraz daha geliştikçe reklam mecraları da bu teknolojiye ayak uydurarak değişmektedir. Yakın geçmişe kadar televizyon, radyo veya açık alanlardaki reklam mecraları çok popüler iken günümüzde artık bu pazar payının çoğu dijital pazarlama ile internet ortamına geçmiş bulunmaktadır. Sabah kalktığınızda bir çoğunuz haberleri akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden işe giderken okumaktadır. Ayrıca gün içinde müsait olduğunuz her an bir çoğu kişi  sosyal medyada vakit geçirmektedir. Bunun dışında yine herhangi bir şeye ihtiyacınız var ise bunu arama motorları sayesinde çok kısa bir sürede bulup elde edebilmektesiniz, üstelik bir çok markayı aynı platform üzerinde karşılaştırabilmektesiniz. Markalarda haklı olarak artık bu mecrada yer almaya çalışmaktadır ve gün geçtikçe bu alandaki rekabette artmaktadır.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamanın gücü gün geçtikçe arttıkça markalar reklam pazarlama bütçelerini bu alanda daha çok kullanmaktadır. Ankebut Bilişim olarak bu alandaki gelişmeleri yakından takip ederek dijital pazarlama konusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiştir. Sonuçta her markanın veya firmanın reklam ve pazarlama için kendilerine ayırdıkları bit bütçe bulunmaktadır. Önemli olan bu bütçenin en iyi şekilde dijital pazarlama kaynakları arasında paylaştırılması ve en etkin pazarlamanın yapılabilmesidir. Bu alandaki rekabetin çok yüksek olmasından dolayı eğer plansız bir harcama yapılırsa bir anda bütçenizi bitirmiş olursunuz.

 

Firma olarak sizlere hizmet vermeye başladığımızda öncelikle rakip analizi yapmaktayız. Bu rakip analizine göre dijital pazarlama yapacağımız mecraları ve bu mecralara ayıracağımız bütçeleri tespit ediyoruz. Mesela bir giyim mağazası iseniz instagram üzerindeki çalışmalara ağırlık vermekteyiz. Ama işiniz finans ile ilgiliyse adwords tarzı yerlerdeki bütçemizi arttırmaktayız. Yani dijital pazarlama tamamıyla size göre inşa edilen bir proje gibidir. Hedef kitlenizin analizi, dijital pazarlama kurgusu yapılırken dikkatli olarak ele alınır. Her gün gelişmekte olan bu sektörde gün geçtikçe yeni dijital pazarlama ortamları ortaya çıkmaktadır. Firma olarak alanımızdaki tüm yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize bu alanda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Gücümüzü her zaman müşteri memnuniyetinden almaktayız ve bu anlamda %100 müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam etmekteyiz.

Bizi Seçen Müşterilerimiz