Çalışanlarımız

Çalışanlarımız – Ankebut Group International

İşte mükemmellik çalışanlarla başlar. Ve bunu başarmanın en kolay, en etkili yolu bizim çalışanlarımız gibi mükemmelliği diğer kuruluşlara kazandırmış olan kişilerle çalışmaktır.Bütün işletme türleriyle iş yapma konusunda yıllar süren deneyime sahibiz. Dolayısıyla çalışanlarımız işletmenizin karşı karşıya kaldığı zorlukları anlayabilir. Ayrıca, mükemmelliğin nerelerde başarılıp çalışanlarınıza aktarılabileceğini anlama becerileri de vardır.
İnsanların nasıl çalıştığını, oluşturdukları alışkanlıkları ve nasıl iyileştirme gösterebileceklerini biliyoruz. Bu nedenle de size eğitim vermeleri, sizi desteklemeleri ve mükemmelliği kuruluşunuzda bir alışkanlık haline getirmenize yardımcı olmaları amacıyla Ankebut Group olarak en iyi çalışanları işe alıp eğitiyoruz.

 

Kadir Burak – CEO/Founder
Kasım 2008’de Yönetim Kurulu’na atandı ve Ocak 2009’da CEO’luk pozisyonunu üstlendi. Associated British Ports bünyesindeki bir dönem sonrasında, kariyerinin ilk dönemleri, Inchcape PLC bünyesinde, Birleşik Krallık, Japonya, Çin ve Orta Doğu’da gemicilik, lojistik ve B2B pazarlama alanlarındaki iş geliştirme rollerinde geçti.

Kubilay Kavak – Grup Finans Müdürü
İdare ve Bankacılık ve Genel Amaçlar Komitelerinin üyesi olan Kubilay Kavak, Ağustos 2011’de Grup Finans Müdürü olarak Yönetim Kuruluna katıldı. Yeminli Mali Müşavir olan Kavak, kariyerine 1985 yılında Coats Viyella PLC’de başladı ve Avustralya, İspanya, Birleşik Krallık, Fas, Macaristan ve Finlandiya’da finans rolleri üstlendi.

Hülya Kurt – Müdür
Hülya Kurt, Yazılım Mühendisidir; Derecesi bulunmaktadır. Sn. Kurt, uzun yıllar sürdürdüğü TSKB Mühendislik Bölümü Müdürlüğünün yanında şirketimizde de görev almaktadır.

Koray Arkas – Müdür Yardımcısı
Ocak 2012’de katıldı ve Ekim 2012’de Yönetim Kuruluna atandı. Cambridge Üniversitesi’nde bir akademisyen olarak geçirdiği yedi yılın ardından, yirmi yıldan daha fazla bir süre İngiltere’de ve Dünya çapında altyapı projeleri üzerinde çalışan danışmanlık şirketlerinde üst düzey pozisyonlarda görev aldı. 

Berk Kalyon – Bilgi Sistemleri Çözümleri Direktörü
Aralık 2014’te Bilgi Sistemleri Çözümleri Direktörü olarak atanmıştır. 2011’den beri  Standart Yayınlar Bölümü Müdürüdür.  Liderlik ve stratejik gelişiminden sorumludur. Standartların portföyünü geliştirmekten ve pazara uygun içerik sunumundan sorumlu olarak 2004 yılında Standartlar Bölümü Operasyon Direktörü ünvanıyla  katıldı.

Ayşe Evcen – Grup Finans Müdür Yardımcısı
2015 yılından beri  görev alan Ayşe Evcen, sürdürülebilir finansman, uluslararası finans kuruluşları proje süreç ve kredi standartları, iklim değişikliği politikalarının ve stratejilerinin geliştirilmesi, boşluk analizi ve sürdürülebilirlik raporlamaları konularında hizmet vermektedir.

Murat Akanİnsan Kaynakları Direktörü
2014 yılından beri  görev alan Murat Akan, firmamız için gerekli personel veya çalışan temini sağlamaktadır. Boğaziçi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezundur. Kariyerinde başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Serdar BalkanFront End Developer
İstanbul’da yaşayan, kod aşığı bir arayüz geliştirici.1987 yılında İstanbul’da doğdu ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yazılım mühendisliği okudu. Yaklaşık 4 yıldır web endüstrisinde profesyonel olarak kod yazıyor. 

Melike BaşaranSiber Güvenlik Uzmanı
Firmamız için önemli işler yapan Melike Başaran, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Kariyerini siber güvenlik ve ağ güvenliği üzerine kurmuştur. Yaklaşık 5 yıldır bu işi profesyonel olarak yapmaktadır.

Hakan DinlerSosyal Medya Uzmanı

1980 yılında doğmuştur. Orta Doğu Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünü dereceyle bitirmiştir. Portföyünde yerli ve yabancı bir çok firma bulunmaktadır. Sektördeki çeşitli çalışmalarıyla kendinden söz ettirmiştir.

Gamze UysalGrafik Tasarımcı
Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik tasarım bölümünden mezundur.Tasarımı oldukça kaliteli ve zarif bir çalışanımızdır. Sektörde adından söz edecek çalışmalara imza atmıştır. Çeşitli alanlarda tasarım üzerine ödeülleri vardır.

 

Yaprak Çetin – İçerik Editörü
Kariyerinde birçok dergi ve gazetelerde editör olarak görev yapmıştır. Yeditepe Üniversitesi Radyo ve televizyonculuk bölümünden mezundur. Son 5 yıldır bizimle profesyonel olarak çalışmaktadır.