Kötü haber silme

Kötü Haber Silme

Kötü haber silme, internette  yalan haberlerin dolaşmasıyla birlikte, son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz hukuki bir konudur.  İnternet dünyasında bir konunun, insanlara hızla yayılabilmesi ve internetin milyonlarca kullanıcıyı barındırması sebebiyle, atılan iftiralar doğru veya yanlış bir şekilde, Türkiye’de hatta dünya’da birçok farklı yere ulaşmaktadır. Ankebut Mühendislik olarak insanların hakkında çıkan yalan ve kötü değere sahip haberlerin kaldırılması için hizmet vermekteyiz.  Hizmetlerimiz müşterilerimize en iyi olanakları sunarak, itibarlarında adeta bir kalkan görevi görmektedir. İtibar, internet ortamında veya yaşam alanımızda büyük bir yer kaplar, sektörlerin ve bireylerin vizyonunu yansıtır. İtibarı zedelenen şirketlerin veya kişilerin kısa süreler içerisin de maddi, manevi yönden zarara uğrama olasılığı yüksektir. İnternetin yaygın olarak kullanılmasını fırsat bilen kötü niyetli kişiler, oluşturdukları yalan haberlerle, internet kullanıcılarını etkisi altına çekmeyi başarmıştır. Böylesine yaygın bir internet kullanımı sayesinde, dijital habercilik insanların gündemi haline gelmiştir. Gazete haberlerinin yerini artık dijital haberler almıştır. Ve her türlü haberi okumak veya da gündemi takip etmek artık oldukça basittir. Böyle bir durumu fırsat bilen sahtekarlardan korunmak için hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Kötü içeriklerin ve yalan haberlerin olması durumunda kötü haber silme işlemine başvurarak hakkınız da çıkan aslı olmayan haberleri, itibarınızı zedeleyecek türden haberleri, paylaşımları kaldırabilir ve erişime kapatabilirsiniz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetle birlikte itibarlarını zedeleyen türden haberleri internetten sileriz ve müşterilerimize refah ortamı hazırlarız. Yaptığımız tüm çalışmalar tamamen yasal bir süreç içerisinde yapılmaktadır ve herhangi bir yasa dışı durum söz konusu dahi değildir.
Kötü haber silme çalışması, avukat bürolarımızın desteği ile gerçekleştirmektedir. Çalışmalarda temel amacımız, kısa bir zaman içerisin de yalan değere sahip haberi ortadan kaldırmaktadır. Profesyonel deneyime sahip ve alanın da uzman kadro yapımızla müşterilerimize kesintisiz bir deneyim sunmaktayız.  Hukuki anlamda vede teknik bir çalışma ortamında hızlı bir şekilde çalışma yapılarak müşterilerimizin hakkında çıkan kötü haberleri internet sayfalarından kaldırmaktayız. Çalışmalarımız yasal bir süreci kapsamaktadır ve yasal süreç içerisinde müşterilerimize her türlü fayda sağlayan hizmeti sunarak itibarlarını korumak için hizmet sunmaktayız.  Yaptığımız çalışmalar da mağdur kişinin, mağduriyetini gidermek temel amaçlarımızdan biridir. Kötü haber silme işlemi, hukuksal gücümüzü ortaya koyarak yapılmaktadır. Haber kaldırma gibi çalışmalar denilince akla itibar yönetimi gelmektedir. İtibar yönetimi ile sunduğumuz çalışmalar tamamen firmamızda çalışan avukatlarımız tarafından yapılmaktadır. Bilişim avukatlarımız, sizlerin hakkını en iyi bir şekilde savunarak hakkınız da itibarınızı zedeleyecek türden haberlerin kaldırılması için en iyi çalışmaları ortaya koyar ve kısa bir zaman dilimi içerisin de çalışmalarını sonlandırırlar.

 

 

Bizi Seçen Müşterilerimiz