SEO

SEO

SEO – Ankebut Group International

Bilindiği gibi günümüzde tüm markalar hızla internet ortamında yer almaya başlamıştır. Tüm firmalar reklam ve pazarlama çalışmalarını hızla bu yöne kaydırmaktadır. İnternet ortamında yer almanız demek sadece bir web sitesine sahip olmak demek değildir. Aynı zamanda web sitenizi hedef kitleniz ile buluşturabilmek için SEO çalışmasına ihtiyacınız bulunmaktadır. Web siteniz her ne kadar güzel olursa olsun eğer sizi ifade eden anahtar kelimelerde arama motorlarında bulunamıyorsa bir şey ifade etmemektedir. Ankebut Bilişim olarak sizlere her türlü web hizmetinin yanı sıra SEO hizmeti de vermekteyiz. SEO çalışması başlı başına bir web çalışmasıdır.

 

SEO

SEO kelimesinin Türkçe karşılığı ile Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Yani arama motorlarına göre web sitenizin tasarlanması, yazılması ve içerik yönetimini yapılmasıdır. Sağlıklı bir SEO yapılabilmesi için öncelikle sitenizin de SEO uyumlu tasarlanması gerekmektedir. SEO çalışmaları kendi içinde bir çok alana ayrılmaktadır. Başlıca ücretli ve ücretsiz SEO olarak ayrım yapabiliriz. Ücretli SEO dendiğinde ilk sırada, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmanızı sağlayan Adwords akla gelmektedir. Adwords Google üzerinden ücretli reklam yayını yapabileceğiniz bir platformdur. Bir çoğunuz Google üzerinde herhangi bir anahtar kelime araması yaptığında arama sonuçlarının üstünde ve altında reklam alanları görmektesiniz. Bu alanlar adwords alanlarıdır. Bu alanlarda görünebilir olmak satışlarınız için önemli bir etkendir. Bunun yanı sıra bir çok alanda görsel reklamlarda verebilirsiniz. Firmamız Adwords konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

SEO hizmetleri arasında ayrıca içerik yönetimi, sosyal medya yönetimi , baclink hizmetleri de yer almaktadır. Arama motorları web sitenizi ilk açtığınız günden itibaren sürekli olarak sitenizi ziyaret ederler. Bu şekilde sitenizin içeriğini hafızasına alan arama motorları arama sonuçlarında sitenizdeki eşleşmeye göre sitenizi sıralamaya alır. Yalnız arama motorları sitenizi incelerken sitenizdeki içeriklerin özgün olup olmadığını da kontrol eder. Özgün bir içerik ile hedef müşteri kitlenize ulaşmak için içerik yönetimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu şekilde hedef anahtar kelimelerinizde hem arama motorlarının dikkatini çekmiş olursunuz ayrıca doğal sıralamalarda da sitenizi üst sıralara çıkartırsınız. Dediğimiz gibi bir çok farklı SEO çalışması mevcuttur. Her sektörün kendine göre SEO çalışması değişmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Seçen Müşterilerimiz