Web Tasarım

 

Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Bu sorunun cevabını sözlükte geçen haliyle verecek olursak basitçe internet üzerinde size ait sizin istediğiniz konu başlıklı bir sayfanızın olması demektir. Ancak aynı sorunun cevabını Ankebut Group İnternational olarak verecek olursak; web tasarım, üzerinden para kazanmak istediğiniz işinizin internet üzerine taşınığı, taşınırken ürün veya hizmet satışı odaklı bir sayfa hazırlandığı, içeriklerin SEO uyumlu olarak hazırlandığı, arama motoru optimizasyonuna uyumlu olarak oluşturulduğu, sürekli olarak güncel ve yenilenerek yönetildiği ayrıcalıklı bir hizmettir diyebiliriz.

Sunmuş olduğumuz bu hizmette web tasarım tanımını yeniden yazdığımızın farkında olarak her geçen gün ülke ve dünya genelindeki yenilikleri takip etmekte ve rekabet alanlarındaki farkımızı ise hizmet verdiğimiz siteleri diğer firmalara nazaran her anlamda öne çıkartarak göstermekteyiz. Bu alandaki SEO savaşlarında kalemleri kılıçtan keskin en uzman ekibin bizde olduğunu iddia ederken, iddiamızın arkasına ise yapmış olduğumuz işleri referans olarak koymaktayız.

Web tasarım nedir sorusuna en kaliteli ve özgün içerikteki SEO uyumlu makaleleri taşıyan internet sitesini cevabını verdiren Ankebut Group international, hazırlamış olduğu grafik tasarımlarla da müşterilerinin sayfalarını her zaman özgün ve farklı tutmayı başarmıştır. Web tasarım için en önemli şeyin hayal dünyası olduğunu bilerek çalışanlarını aklı hür vicdanı hür bireylerden oluşturan firmamız işlerini yapmaktan zevk alan ekibi sayesinde 7/24 kesintisiz web tasarım hizmeti vermektedir.

Ankebut Group İnternational olarak arama motoru optimizasyonunda kendimize özgü olarak geliştirmiş olduğumuz teknik ve yöntemlerimizle hizmet verdiğimiz web tasarım ile işlerini yürüten  firmayı, Google en çok satış yapabileceği noktaya çıkartmasını görev olarak bilmekteyiz. Arama motoru çalışmalarımızı özgün olarak devam ettirdiğimiz işimizde dünya çapındaki eğitim ve seminerleri takip ederek uzman kadromuzun her geçen gün biraz daha gelişmesine destek olmaktayız.

Web tasarım nedir sorusunun bugün bizim verdiğimiz cevaplar çerçevesinde yönetildiği tasarım dünyasında taklitten uzak ancak taklit edilmeye değer bir hizmet verdiğimizi belirtirken bu uzmanlığımızın arkasında diplomalı ekibimizin yanı sıra yılların getirdiği deneyiminde yattığını söyleyerek uzun yıllardır sektörün öncüsü olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu soruyu hergün kendimize sorarak cevabın tanımlanmasında rol oynayan etmenler üzerinde söz sahibi olmayı misyonumuz sözümüzü yerine getirmeyi ise vizyonumuz olarak gördüğümüzü de belirterek şirket politikamızın ne olduğunu da bizi tercih etmek isteyen siz müşterilerimize göstermek isteriz.

Web tasarım konusunda hizmet almak istiyorsanız ancak aklınızda cevaplanması gereken detay sorular var ise firmamızla irtibata geçerek aklınızdaki soruların yanıtını alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak yüz yüze görüşmeye de açık olduğumuzu bilmenizi ister en kısa zamanda sizin için bir randevu oluşturabilir ve web tasarım hizmetini sunabiliriz. Sunmuş olduğumuz bu hizmeti bütün yönleriyle ele alıp, firma adınızı Google’da üst basamaklara çıkartarak kalitenize katkı sağlayacağımızdan şüphenizin olmamasını belirtmek isteriz.

web tasarım

 

Web Tasarımda Neden Ankebut Group İnternational

Çünkü; alanında uzman, çünkü güvenilir, çünkü en iyi hizmet en iyi fiyat politikasına sahip, çünkü yenilikçi ve öncü, çünkü sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip. Biz Ankebut Group İnternational olarak bu çünkülerimizi daha da uzatabiliriz. Size bu başlık adı altında zaten bir web tasarım firması olarak yapmak zorunda olduğumuz şeyleri anlatarak vaktinizi çalmak yerine ‘neden biz?’ sorusunun farkını ortaya koymak istiyoruz.

Birçok web tasarım firmasına aynı soruyu sorduğunuz zaman hepsi size teker teker yaptıkları işleri saymaya başlayacaktır. Sadece web sitesi kurmakla kalmayarak, SEO hizmeti de verdikleri, arama  motoru optimizasyonu yaptıklarını, grafik tasarım ve logo tasarımı yaptıklarını, kurdukları web sitesini yönettiklerini, sosyal medya uzmanlığı hizmeti verdiklerini söyleyeceklerdir. Biz ise bunları zaten yaptığımızı ancak farkımızın ne olduğunu söyleyeceğiz.

Ankebut Group İnternational farklıdır çünkü bu farkı sayesinde kurmuş olduğu web siteleri Avrupa birincilik ödülü almıştır. Birincilik ödülleri almıştır çünkü kurmuş olduğumuz web site hizmetleri yenilik ve kolay kullanılırlık içermektedir. Site de arama yapacak olan hangi yaş ve hangi statüden olursa olsun sitenizi rahatlıkla kullanabilecektir ve sizin ona ne sunduğunuzu ve nasıl sunduğunuzu en iyi şekilde anlayıp sizi tercih edecektir.

Ankebut Group İnternational farklıdır çünkü kullanıcıları tarafından memnuniyet garantisi almış, en iyi fiyat en iyi hizmet politikasında kullanıcıları tarafından birinci sıraya taşınmıştır. Müşteri memnuniyetini oluştururken hizmet üslubunun da farkını ortaya koymuş, nezaket kuralları çerçevesinde çalışan meslek etiği ahlakına uygun hizmet veren personel kadrosunu her zaman eğitime tabi tutarak geliştirmiştir.

Ankebut Group İnternational farklıdır çünkü sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip bir yaklaşımla hizmetlerini oluşturmaktadır. Sizin için hazırlamış olduğu web uygulama da daima yeniliklere açık olacak şekilde tasarlayarak her seferinde yeni bir web tasarımı oluşturulmasının önüne geçmiştir. Böyle müşterilerinin kaliteli hizmetini düşündüğü kadar cebini ve geleceğini de düşündüğünü ortaya koyarak en yakın rakibine açık ara fark atmıştır.

Ankebut Group İnternational farklıdır çünkü her zaman yeniliklere açık ve öncüdür. Bu yüzden firmamız hiçbir zaman yerinde sayan işler yapmamış bütün işlerini her zaman çağın gereklerine uygun olarak diğer işlere fark atacak şekilde tasarlamıştır. Başka hiçbir web yazılım firmasının tasarlamayacağı logo çalışmaları yapmış, diğerlerinin ise sadece bu logoları taklit etmekle yetinmelerine neden olmuştur. Grafik tasarımlarımıza hareketli öğeler yerleştirerek sıradanlığın dışına çıkmış, tasarladığımız sayfaların kendine özgü bir karakteri olmasına izin vermişizdir. Böylece web tasarım karakterinizle sıradanlıktan kurtularak akıllarda yer etmenizi hedeflemişizdir.

Sizde yukarıda saydığımız tüm bu farklılıkları bizimle birlikte yaşamak istiyorsanız Ankebut Group international ile iletişime geçerek web tasarım sayfanıza dair ilk ayrıcalığınızı ortaya koyabilir, bundan sonrasını ise deneyimli kadromuza bırakarak olacakları keyifle izlemek için google sayfanızı açabilirsiniz.

web tasarım

İlk Sayfa Garantili Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal bir firma olarak bir web sitesi  sahibi olmak istiyorsanız size bu sözü vererek sitenizi oluşturmak ve yönetmek isteyen pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Ancak ilk sayfa garantili web tasarım hizmeti sözünün ilk sayfa garantili web tasarım hezimetine dönüşmesini istemiyor ve paranızı heba etmek istemiyorsanız bu hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken tek şart hizmeti Ankebut Group İnternational’dan almaktır. Firma olarak web tasarım konusunda hizmet verdiğimiz sektörde rakipsiz tek kurum olduğunu iddia ederken bu iddiamızda ise kaliteli hizmetimizin yattığını söyleyebiliriz.

Web uygulama hizmetinde ilk sayfa garantisi almak istiyorsanız eğer öncelikle site uygulayıcılarının daha önce yapmış oldukları işleri kontrol etmenizde fayda var ki bu testte her zaman açığız. Bu testte yapmanız gereken tek şey işlerini yaptıkları firmalara ait anahtar kelimeler girildiğinde ilk sayfada yer alıp almadıklarına bakmak. Örneğin çilingir hizmeti veren bir firmanın web tasarım işlemini yaptıklarını söylüyorlarsa ‘çilingir’ adlı anahtar kelime sonucunda firmanın kaçıncı sırada çıktığına bakın. Tabi burada hizmetin eski bir hizmet mi yoksa yeni bir hizmet mi olduğu da önemli. Çünkü  anahtar kelime girişi ortalama 12 ay gibi bir süre sonucunda cevap vermektedir.

Ankebut Group international olarak uzun zamandır birlikte çalıştığımız isimleri referans göstererek bütün anahtar kelime aramalarındaki yerlerinin ilk sırada olduğunun da garantisini verebiliriz. Web yazılım yaparken SEO çalışmalarındaki başarımızla övünürken, ekibimizin bu alanda sürekli olarak eğitim aldığını ve yenilikleri yakından takip ettiklerini de belirtmek isteriz. Sundukları bu hizmet onlar için artık bir itibar meselesi olduğu için hiç birisi de koltukları rakip firma çalışanlarına kaptırmaya niyetli olmadığı için kendilerine özgü metodlarını geliştirerek bilinmeyeni çözmeyi hedeflemektedirler.

İlk sayfa garantisi verirken sadece SEO çalışmalarımıza değil aynı zamanda arama motoru çalışmalarımıza da güvendiğimizi belirterek Google’un sahip olduğu algoritmaya en hakim uzman ekibin yine bizde olduğunun altına çizeriz. Çözmüş oldukları algoritma sayesinde tabiri caizse arama motoruyla konuşan ekibimizin sizi ilk sıraya çıkarma ricasını ise google hiç bir zaman geri çevirmeyecektir. Çözmüş oldukları bu algoritma sayesinde sizin faydalı bir site olduğu kanısına varan arama motoru özgün içeriğinizi alıp direk olarak arama yapan kişilerin karşısına hemde aynı anda olacak şekilde çıkaracaktır. Böylece tek seferde bir tıkla milyonlarca kitleye ulaşabilecek ve web tasarım uygulamanız sayesinde kendinizi tanıtabileceksiniz.

Ankebut Group İnternational olarak web tasarım hizmeti sunarken ilk sayfa garantimizin olduğunu bilmek ve makalemizdeki bilgiler içinizi rahatlattı ise hiç beklemeden bizi arayabilir ve kurmak istediğiniz web sitenizle alakalı olarak ayrıntılı bilgiler paylaşabilirsiniz. Üstelik unutmayın ki bizi tercih ettiğiniz takdirde web sitenizi sadece kurmakla kalmayıp aynı zamanda da yöneterek istediğiniz an istediğiniz değişikliği yapmanızda yardımcı olan ve yenilikleri takip etmenizi sağlayarak interaktif bir firma olmanıza destek sağlayacak  olan bir takım arkadaşınız olacaktır.

web tasarım

Web Tasarım Ücretleri

Ankebut Group İnternational olarak sunmuş olduğumuz web tasarım hizmeti karşılığında herhangi bir fiyat listemizin olmadığını belirterek, müşteri memnuniyeti doğrultusunda ilerlemiş olduğumuz politikamızda sizin isteğiniz doğrultusunda bir ücretlendirmeye gittiğimizi belirtmek isteriz. Böylece sizi herhangi bir standartlandırmaya tabi tutmadan kendi isteğinize ve kendi bütçenize göre şekillendirebileceğiniz bir hizmetle baş başa bırakıyoruz. Böylece ne istemediğiniz bir uygulamayı satın almak zorunda bırakıyor, ne de almak istediğiniz hizmet için başka bir paketi seçmeye zorluyoruz. Kısacası Alman usulu çalışan uygulamalarımızda her bir uygulama kendi ücretini talep eder sadece.

Web tasarım ücretlendirme konusunu biraz daha detaylandıracak olursak sadece web sitesi kurmak için talep ettiğimiz ücret farklıyken, bu siteyi kurup içerik oluşturm ücretimiz farklıdır. Böylece içeriğini kendinizin hazırlayabileceğinizi düşündüğünüz bir hizmeti almaya sizi zorlamayarak cebinize uygun hareket etmenizi sağlamaktayız. Yine aynı şekilde web site tasarmala ücretlerinde kurulumdan sonra yönetimini içinde başvuruda bulunduğunuzda farklı bir ücret talep etmekteyiz. Ancak unutmayın ki biz hiç bir zaman yönetimini sizin yapamayacağınız işler yapmayız. Bu noktada sitenizi kendiniz yönetmek istiyorsanız sadece kurulum ücreti alır ve gerisini size bırakırken aklınıza takılan sorular için ise 7/24 ücretsiz müşteri destek hattımızı açık tutmaktayız.

Ankebut Group İnternational olarak sunmuş olduğumuz bütün hizmetleri ulusal ve dünya çapında kullanabilecek şekilde hazırlayıp, sitenizin bütün işletimlerde, her marka ve model çalışır olmasına dikkat ettiğimiz için sadece tek bir işletimde çalışan sitelerin fiyatlarıyla karşılaştırmamanızı istemekteyiz. Bu bağlamda incelediğinizde web yazılım programlarımızın aynı zamanda istenildiği takdirde her marka ve modeldeki telefonlarda da açılmasını sağlayan hizmetimizinde yer aldığını ve elbetteki bunun da farklı bir ücretlendirme politikası taşıdığını belirtmek isteriz. Bu yüzden size herşey dahil fiyat sunan diğer firmaların sundukları herşey dahil kapsamına nelerin girdiğini bu söze aldanarak cebinizdeki paranızı hemen gözden çıkarmamanızı tavsiye ederiz.

Web site kurumu ücretlendirmelerinde paketler halinde ücret politikası izleyen bütün firmaların paketlerin altına sakladıkları bir firma sırrı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bu yüzden bunların sadece bir reklam politikası olduğunu belirtmek ister ve reklamların altında geçen küçük harflerle yazılmış yasal uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde herhangi bir memnuniyetsizliğiniz durumunda yasal olarak hak talep edemez ve dava açsanız bile müşteri hakları yasasının getirdiklerinden faydalanamazsınız.

Ancak Ankebut Group İnternational olarak hizmet politikamızla birlikte yolladığımız sözleşmemizde bütün maddeler açık ve net şekilde belirtilmektedir ve okuyarak imzaladığınız takdir de istediğiniz konuda itirazda bulunabilir ve sözleşme maddesinin değiştirilmesi mümkün ise değiştirilerek yeniden bir sözleşme oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Web tasarım olarak sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerimizi destekleyen diğer hizmetlerimizde de aynı ücretlendirme politikasına sahip olduğumuzu söyleyerek güveninizin bizim için en önemli değer olduğunun altını çizmek isteriz.

Bizi Seçen Müşterilerimiz