WEB TASARIMI

Web tasarım

ankebut-group-international

WEB TASARIM

Web tasarım; web sayfalarının içerisinde kullanıcıların aradıkları terimlere yönlendirilmesi için oluşturulan belirli hatların yapılandırılmasına denmektedir. Yapılandırılan düzenler sayesinde internet kullanıcıları web sayfalarını ziyaret ettiklerinde, sayfalarının içerisinde istedikleri gibi gezinebilirler. Tasarımı oluşturulacak sitelerde dikkat edilmesi gereken birçok farklı etken bulunmaktadır. Arama motorları bu etkenlerinde birtek hata bile kabul etmemektedir. Web adreslerinin arama motorları ile optimizasyonu tasarım çalışmalarında başlamaktadır. Söz konusu düzenler; sayfalar arasındaki bağlantılar, renk uyumluluğu, yazı fontları, metin içerikleri, web sitesinin grafikleri, medya dosyalarıdır. Web tasarım çalışmaları dışarıdan göründüğü kadar kolay ve basit bir işlem değildir. Tasarım çalışmalarını yaparken web adreslerinin arama motorlarının koydukları kurallara dikkat etmeleri gerekmektedir. Eğer oluşturulan web sayfasının tasarımı arama motorlarının belirlediği kurallara uymadan yapılırsa, durum internet sitesi sahipleri için kötü bir hal alır. Çünkü arama motorlarının web sayfalarına verdikleri puanlar düşecektir ve web siteleri arama motorlarında insanlara gösterilmeyecektir.

Web Tasarım Tanım

web-yazilim

Ankebut Group International uzman ekibi ve kadrosuyla birlikte Türkiye’nin 81 vilayetinde tasarım hizmeti vermektedir ve web ile ilgili bütün işlemlere modern çözümler getirmektedir. Firmamızın izlediği yöntemlerle birlikte sizlerde günümüz teknolojisine ayak uyduran bir internet sitesinin sahibi olabilirsiniz ve sitelerinize istediğiniz içerikleri yükleyebilirsiniz. Oluşturduğumuz arama motoru dostu internet sayfaları sayesinde, bizlerle birlikte çalışan insanlar geniş çaplı kitlelere ulaşabilmektedir. İnternet sitesi oluşumu çalışmalarında oluşturacağımız web sayfalarının tasarımlarında konuya bilgili, güncel ve tecrübeli bir şekilde yaklaşmaktayız. Bütün meziyetlerimizi bir araya toplayarak yaptığımız web tasarım çalışmalarında zamanımıza ve son teknolojiye ayak uyduran internet siteleri oluştururuz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Firmamız kurumsal ve bireysel web tasarımı hizmetlerinin yanı sıra interneti kapsayan bütün bilişim hizmetlerini vermektedir. Uzman kadromuzun bilgileri sayesinde bir internet sitesi sahibi olmak istediğinizde veya mevcut internet sitenizi yapılandırmak istediğinizde ya da bilişim konusunda bir yardıma ihtiyacınız duyduğunuzda bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamıza güncel ve arama motoru uyumlu web tasarım çalışması yaptırmaya gelen müşterilerimize konularla alakalı edindiğimiz bilgileri ve tecrübelerimizi paylaşırız. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında nasıl hareket edeceklerini ve siteleri için nelerin faydalı olacağını anlatırız. Ücretsiz olarak yaptığımız bilişim danışmanlığının getirileri müşterilerimize büyük olacaktır.

web tasarımUnutmayın web tasarımı yapmak sadece bir sitenin görselini oluşturmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda arama motorlarının koymuş olduğu kurallara uymak ve modern web sayfaları oluşturmak gereklidir. Eğer internet üzerinden ticaret yapmak istiyorsanız ve web sayfalarınızdan gelir elde etmek istiyorsanız, Türkiye’de SEO desteğini en iyi veren Ankebut Group International firmasıyla tanışmanız gerekmektedir. Hali hazırda web tasarım çalışması veya sıfırdan bir tasarım çalışmasının sonucunda çıkan web sitesinin sahibi olmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Makalemizi okuyanlara ve bizlere destek olanlara teşekkür ederiz. Saygılarımızla Ankebut Group International.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir